O firmie

Praca, wiążąca się z nieustannym rozwojem zainteresowań może stać się pasjonującym zajęciem, które z prawdziwą radością wykonujesz każdego dnia. Dzięki pasji rozwijamy talenty, umiejętności oraz zdobywamy wiedzę, niezbędną do realizacji marzeń. Nasza firma powstała na gruncie prawdziwej pasji i wraz z nią rozwija się i oferuje klientom kompleksowe rozwiązania.

 

Sterowniki techniczne (skrót sterownikitech) są niezbędnymi elementami funkcjonowania nowoczesnych urządzeń. Wiemy, jak ważne są na co dzień, a ich niezawodne działanie pozwala uniknąć dezorganizacji. Sterownikitech.pl to miejsce, które tworzą ludzie z pasją. Dzięki nim oferta kompleksowo dostarcza naszym klientom optymalne rozwiązania. Nasz zespół składa się ze specjalistów, wykazujących się wiedzą teoretyczną i doświadczeniem. Dzięki temu połączeniu potrafimy zaproponować produkty wiodących marek, dopasowane ściśle do Twoich potrzeb.

 

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak Afriso, Brager, Defro, Euroster, Kospel, Heiztechnik, Stalmark, Tatarek, Termet, Viessmann,Tech,Wolf i wielu innych

 

Adres naszej strony nawiązuje do skrótu sterowniki techniczne.Nie jesteśmy związani z żadną inną firmą ani nie jesteśmy z nikim powiązani.Wszelkie podobieństwa są przypadkowe.

Dbamy o najwyższy poziom obsługi doradczej, sprzedażowej oraz posprzedażowej. Każdy z naszych klientów może liczyć na pomoc zaangażowanego pracownika, oferującego merytoryczne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasz zespół dokłada starań, aby każde zamówienie realizowane było z dbałością o szczegóły. Dzięki dużemu magazynowi, którym dysponujemy realizacje odbywają się w zakładanym, krótkim czasie. Jako niezawodny dystrybutor sterowników technicznych oferujemy szereg zróżnicowanych rozwiązań, wspierających na co dzień klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Sterowniki techniczne, bezprzewodowe, z czujnikami temperatury, z gniazdem? Bez względu na to, jakiego rozwiązania potrzebujesz jako dystrybutor sterowników najwyższej jakości, najbardziej cenionych marek oferujemy nowoczesne, niezawodne produkty, wykazujące się niezawodnością. w naszej firmie rządzi dbałość o dostarczenie klientowi najlepszego rozwiązania. Dzięki temu nasza działalność nieustannie rozwija się z pasją i dbałością o Twój komfort każdego dnia.

 

ul. Wojewódzka 3e
58-560 Jelenia Góra
tel. 508 234 074
tel. 757 657 774
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.