Zwroty i reklamacje

Drogi Kliencie sklepu www.sterownikitech.pl


Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym i jesteś konsumentem, to zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Jeśli chcesz skorzystać z takiego prawa, wystarczy, że wyślesz do nas stosowne oświadczenie:

  • listownie, na adres Dobrowolski,Wojewódzka 3e,58-560 Jelenia Góra
  • na adres info@sterownikitech.pl
  • wypełniając formularz

Zwracany towar należy odesłać (nie odbieramy paczek wyslanych do paczkomatu) na adres Dobrowolski, ul. Wojewódzka 3e, 58-560 Jelenia Góra, maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia poinformowania nas o chęci odstąpienia od umowy. Termin jest zachowany, jeśli dokonasz zwrotu przed upływem 14 dni. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący.

Zwrot środków nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni od daty poinformowania nas o Twojej decyzji dotyczącej odstąpienia od umowy.

Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania zwrotu płatności do czasu otrzymania zwracanego towaru, lub do czasu dostarczenia dowodu odesłania – w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Przesyłka ze zwracanym produktem powinna byc w oryginalnym opakowaniu w stanie nie używanym,nie nosząca sladów użytkowania wraz z otrzymanym od nas dowodem zakupu.Jeśli dowód zakupu to paragon musi to być oryginal paragonu.

ul. Wojewódzka 3e
58-560 Jelenia Góra
tel. 508 234 074
tel. 757 657 774
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.